Interiérové dveře dřevěné

Informace na tomto webu jsou zastaralé. Navštivte naše nové webové stránky: www.bytnaklic.cz


Interiérové dveře z masivního dřeva zvyšují krásu každého interiéru. Jejich předností je funkčnost a vynikající kvalita. To doplňují perfektní služby při realizaci celé dodávky, které poskytuje naše montážní firma.

Naše dřevěné interiérové dveře se mohou pochlubit špičkovým provedením a dokonalou povrchovou úpravou.

 

Dodáváme masivní dřevěné interiérové dveře za ceny dýhovaných dveří.

 

Interiérové dveře prosklené jednodílné
Interiérové dveře prosklené
Interiérové dveře prosklené dvoudílné

 

Pomůžeme vám vybrat dveře, které si zamilujete. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dveře standardních rozměrů dle ČSN, ale i atypů a to včetně individuálních návrhů či požadavků.

Zajistíme pro vás technické poradenství, zaměření a montáž.

Navazujeme na tradiční výrobu dveří z masivu dle starých truhlářských mistrů, do kterého jsme vložili moderní technologie, co se týká strojního zařízení. Interiérové dveře vyrábíme na nových, digitálně řízených strojích, kde je zaručena přesnost a preciznost zpracování.

Dveře jsou vyráběny z vybraného materiálu nejvyšší kvality, který zaručuje stálost a dlouhodobou životnost interiérových dveří. Veškerá příprava materiálu , lepení spárovek pro výrobu interiérových dveří probíhá od počátku v naší firmě. Tím ručíme za kvalitu dveří od samého začátku výroby.

Naše interiérové dveře splňují ty nejnáročnější požadavky současného trendu v bydlení.

Objednávku můžete učinit na  telefonní lince 777 28 28 60, kde vám rádi poskytneme další informace, nebo zodpovíme vaše dotazy. Objednávku můžete učinit i pomocí objednávkového formuláře.

Možno vyrobit dveře dle vašeho přání
Dále veškeré truhlářské práce včetně kuchyní z masivního dřeva, nábytek, schodiště,patra, pergoly, palandy, masivní podlahy, atd.

Telefon: 777 28 28 60, e-mail: vama@aa-vama.cz

Naše doporučení: Firma AB Žaluzie, dodá do vašeho bytu kvalitní vertikální žaluzie. nebo shrnovací dveře. Do rodiny dobrých řidičů vstoupíte Autoškole Praha. Když za vám při jízdě rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. A budete-li se na konci dne cítit po tom všem unaveni, relaxaci naleznete na masážích v Praze nebo přímo v salonu Masáže Praha nedaleko Jiřího z Poděbrad.

Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila Abbreva s.r.o.