Plastová okna Praha

Naše firma A+A VAMA - plastová okna Praha dodává kvalitní okna z plastových profilů německého výrobce firmy TROCAL.

TROCAL 88+
Plastový profil 88+ má prostup tepla Uf při plném vyztužení bezkonkurenčních 1,0 W/m2K. Rovněž izolace proti hluku činí při osazení standardním trojsklem vynikajících Rw=36 dB. Statické předpoklady dovolují projektovat okna a dveře až na výšku podlaží. Pokud rozhodujete o investici, kterou budete užívat po desetiletí, zajímejte se o to nejmodernejší, co trh v současnosti nabízí.

Plastová okna - TROCAL 88+
  • Kompletně 6 komorová technika, kterou lze najít nejen napříč profily, ale také napříč všemi funkčními rovinami. Komory jsou dimenzováný tak, aby zajišťovaly optimální tepelnou izolaci.
  • Více pohodlí díky lepším hodnotám Uw, menší riziko tvorby kondenzátu a vyšší teploty povrchů.
  • Vysoce izolační systém tepelného středového těsnění.
  • Tři těsnící roviny ve funkční spáře (drážka křídla a rámu) zajišťují lepší ochranu vůči prudkému dešti a vzduchotěsnost.
  • Lepší zvuková izolace.
  • Široké spektrum zasklení (24-46/54 mm), silnější skla jako speciální skla pro zvukovou izolaci a bezpečí(trojskla).

Široký výběr barev a dekoru
Nenechte se omezovat ve své fantazii. Plastová okna dnes můžete bez jakýchkoli kompromisu sladit s celkovým architektonickým řešením objektu. A to nejen po stránce tvarové, ale i volbou optimální barvy či dekoru. Na výběr jsou různé barevné odstíny plastových materiálu, fólie s dekorem dřeva nebo technologie opláštění hliníkem AluClip v libovolných barvách.

Vícebodové uzavírání okna – Roto NT
Snadné sklopení, otevření a uzavření. Otvírave sklopný systém je v oblasti stavebních výplní nejvíce rozšířený způsob otevírání oken. Otvíravě sklopná technologie umožňuje snadné otevření a sklopení okenního křídla pomocí jedné kliky. Jeden z celosvětově nejúspěšnějších systému stavebného kování nese označení Roto NT, který je odbornou veřejností mnohdy hodnocen jako nadstandardní řešení pro všechny tvary a velikosti oken. Vysoký stupen zabezpečení již v standardním provedení.

Objednejte si návštěvu našeho technika, který na vám na místě realizace zakázky provede bezplatnou konzultaci a kalkulaci zakázky.

Telefon: 777 28 28 60, e-mail: vama@aa-vama.cz

Naše doporučení: Firma AB Žaluzie, dodá do vašeho bytu kvalitní vertikální žaluzie. nebo shrnovací dveře. Do rodiny dobrých řidičů vstoupíte Autoškole Praha. Když za vám při jízdě rozbije čelní sklo, opraví vám ho bleskurychle firma Autosklo Praha. A budete-li se na konci dne cítit po tom všem unaveni, relaxaci naleznete na masážích v Praze nebo přímo v salonu Masáže Praha nedaleko Jiřího z Poděbrad.

Všechna práva vyhrazena. Webové stránky vytvořila Abbreva s.r.o.